Ocak sonu fork sebebiyle zirve yapacağı söylentileri dolanan ama netice itibariyle hiçbir artış gösteremeyen Zclassic alt koini forkunu sonunda açıkladı. Bundan önce anlaşmalı bir forkunun olmadığını söylendiğinde ise Zclassic fiyatı büyük bir düşüş yaşamıştı.

Zclassic koininin o yeni fork projesine gelelim

Aslında bu Hard-fork olayı oldukça karşılaştığımız bir durum. Tabi iyi niyetli ve kötü niyetli olarak yapanlar fazlasıyla var. İlk koin olarak Bitcoin’ in fork’ u olarak düşünüldü. Ve tam da öyle çıktı.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Biliyorsunuz ki BCH de BTC’ nin Fork’ u şimdi ise ZCL de o yolda.

 

 

Fork Projesinin adı Ananymous Bitcoin

Team Ananymous Bitcoin ile eskiden yaptıkları forklarda başarısız oldu. Şimdi ise tekrardan onların teknolojileri ve doğru bloklar halinde genişlemeyi düşünüyor. BTC ve ZLC işte böyle ortak olacaklar…

Sizlere anlattığım Ananymous Bitcoin projesi 10 Ağustos’ ta test için kullanılmak üzere tasarlanmış alternatif bir Bitcoin blok zincirinde denenecek. 9 Eylül’ de ise yedeklenmek üzere Snapshot alınacak. Orijinal Bitcoin işlemlerinin gerçekleştiği ana ağ yani Mainnet de Snapshot’ tan 2 gün içinde yapılacak. Daha sonrası için de borsada listelenmesi ve ticaret planları şimdiden hazır.

Peki bu koinin özellikleri ne olacak?

  • Bitcoin imajı verilecek
  • Gizlilik ön planda olacak
  • Esneklik artacak
  • Bitcoin ile ZLC, ZLC ile Bitcoin alınabilecek hatta şu an 1 BTC = 344.02 ZCL

Bu projenin ekibinde büyük ve önemli isimler de yer alıyor. En önemli danışman olarak Blockchain uzmanı Steven Neyaroff da bu ekipte Kernel development ekibinin başında ise Bushido Lab kurucusu yer alıyor.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin