Verge’ den güzel gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor ve bu Verge kullanıcılarını da bir hayli mutlu ediyor. Verge Team güzel işler yapmaya devam ederken biz de şimdi şu yeni Wallet Interface yani Cüzdan Arayüzü’ nden bahsedeceğim. Uygulamanın adı ise Verge Secured Wallet.

Ripple’ dan sonra Verge, PornHub ile anlaşması olduğunu bildirerek yaparak ben de sizler gibi büyüğüm deme şekliydi aslında. Tabi bu olanlar da borsadaki liste sayısını da yukarılara çıkardı ve bu yukarılara çıkma olayı günden güne artacak gibi duruyor.

1 XVG = 0,32 TL yani 0,08 Dolar

1 XVG = 0.00000801 Bitcoin

Bu Wallet’ de Verge almak için ilk öncelikle itibari paranızı  BTC veya ETH satın alarak  bunu değişim yolu ile Verge alıyoruz bunu bu şekilde almamızın sebebi de doğrudan banka bakiyesinden yada kredi kartından alma sistemi için güvenli bir ortam yok. Verge itibari parayı BTC veya ETH’ yi satın alma sırasında Coinbase’ yi öneriyor. Yani bu Wallet için ilk adım Coinbase hesabımızın olması.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Coinbase hesabı oluşturmak için Tıklayınız.

Bundan sonraki adım BTC yada ETH’ yi Verge (XVG) işlemlerini yapmak üzere exchange yapın. Bunun için önerilen adres ise Binance.

Binance hesabı oluşturmak için Tıklayınız.

Eveet şimdi Verge satın alıyoruz ardından Verge Secured Wallet Uygulamasını indiriyoruz.

Verge Secured Wallet uygulamasını indirmek için  Tıklayınız.

Bu uygulamayı hangi platformlarda indirebilirim?

Artık uygulamayı da edindiğimize göre yeni standart ayarlarda yeni cüzdanımızı oluşturuyoruz. Bu cüzdanı çekirdeğe kaydedin ve unutmadan bir kağıda yazarak güvenli bir yerde saklamanız da sizin için iyi olabilir.

Bir şey satın almak istiyorsanız Verge Wallet’ i kullanabilirsiniz.

Verge Wallet Arayüz tasarımı ise şu şekilde;

Verge’ nin harcama konusundaki açıklaması;

With your Verge (XVG) coins completely secured via the Electrum Tor Wallet, you can now purchase goods and services from over 85+ vendors around the world. Our complete vendor list can be found below. The number of merchants and businesses accepting Verge is consistently growing. Verge Currency thrives on protecting our user’s privacy and anonymity so you can conduct financial transactions with peace in mind.

(Satıcılar, Verge Para birimini kendi hizmetleri için ödeme yöntemi olarak gururla kabul ederler.) Tüm satıcılara ulaşmak için Tıklayınız.

Ben buraya kadar sizlere anlattım daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

 

Siz bu uygulamayı kullanmayı düşünüyormusunuz? Lütfen yorumlarda bu konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın.

 

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin