Kripto para dünyasının yeni fenomenlerinden olan posw coin aslında ”Poswallet” bir cüzdandır. 2017 yılının başlarında ortaya çıkan PoSW coin, son 14 ayda yaklaşık 14 milyon adet olarak dağıtıldı. Toplam üretim sınırı ise 70.000.000 olacak şekilde ayarlandı. Dağıtım Poswallet üzerinden yapıldı. İşlem ücretleri çok düşük olan bu koin, gelirini hizmet gelirlerinden elde ediyor. PoSW coine sahip olan insanlar elde ettikleri kâr ile genellikle server ve hosting masraflarını karşılıyor. Ayrıca kendi cüzdanı olan Poswallet üzerinden alım satım yapılabiliyor.

Kâr payı Takvimi

En büyük amacı kullanıcılarına kâr sağlamaktır. Tüm kripto paralar kâr sağlasalar da bu durum PoSW coinde biraz farklı. PoSW coinde kâr payı takvimi bulunur. Geliştiriciler her ay sonunda PoSW coin sahiplerine paylarına düşen kâr ödemelerini yaparlar.

Geleceği Ne Durumda

2017 yılının Şubat ayında 1000$ gibi bir miktar ile 700.000 adet alınabiliyordu. Üzerinden geçen tam 1 yılda 1000$ karşılığında 1540 adet PoSW coin alınabiliyor.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

2017 yılında alım yapan kullanıcılar büyük kârlar elde etmiş olsa da, 2018 yılında da büyük gelişmeler bekleniyor. Bitcoin’in son düşüşünde kendini en iyi biçimde koruyan coinlerden olan PoSW coin, şuan hala aralık ayı fiyatlarının 5 katı üzerinden seyrediyor.

2018 Yılında Beklenen Büyük Gelişmeler

Şuan tam olarak aktif durumda olmayan coin tam aktif duruma geçecek. Şuan aktif olmayan özelliklerden birisi ise Privat özelliği. PoSW coin, dash, monero gibi koinler bilindiği üzere gizilik esaslıdır. PoSW koin’de bu amaçlar kullanılabilir. Tpos teknolojisi sayesinde PoSW coinler tamamen gizli hale gelebiliyor.

PoSW koin geliştirici ekibi yatırımcılarının diğer koinlerinide gizlemesini düşünerek Tpos teknolojisi diğer coinlere de uygun hale getirmeyi düşünüyor. Tpos sayesinde neo, ethereum vb. yatırım yaptığınız coinleri tamamen gizli hale getirerek, PoSWallet’inizde saklamanız sağlanıyor.

PoSW Coin Nereden Alınır

Şuan ledger desteği alan PoSW coin, ileride büyük borsalara da açılacaktır. Şuan için;

Cryptopia, livecoin, coinexchange, yobit borsalarından alabilirsiniz.

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

sponsor
loading...

3 YORUMLAR

  1. Posw yeni adıyla Stakenet hakkında Türkçe açıklamalar fazla bulunmuyor çoğu coinde olduğu gibi buda fırlayınca her yerde haberleri çıkacak sizin erken davranmanıza sevindim belki sayenizde baya bir insan amacına ulaşacak. Bu işin sırrı bir hedef koyup beklemektir sabır edin kazanın sene sonu en kötü 50 dolar olacağını düşünüyorum tabi bu şahsi fikrim. Yazı için teşekkürler

  2. Masa üstü cüzdanında saklamak istiyorum indirdim ama deneme amaçlı cryptopia dan gönderdiğim birkaç PoSW cüzdana gelmedi . Eşleşmeden bahsediyor tam bir bilgi sahibi bana yardım edebilirmi. Borsada uzun müddet saklamak istemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin