Kripto borsası olan Poleniex kullanıcı hesapları yeni güvenlik doğrulama sistemine geçtiği için hesapları dondurdu. Bu olaya sinirlenen kullanıcılar ise sosyal medyada Poleniex‘ e har vurup harman savuruyor.

Bu yeni güvenlik sistemi kimlik doğrulama istiyor. İşte bundan sonra yeni bir izin istendi ve kullanıcı bu izni yani doğrulamayı onayladıktan sonra hesapları dondu.

Şimdi ise size bir Poloniex kullanıcısının yaşadıklarını anlattığı konuşmayı aktarayım;

Telefonuma bildirim geldi ve okuduğumda Poloniex’ in kimlik doğrulama ilişkilendirmesi yapacağını okudum. Daha sonra hesabıma girdim ve gerekli prosedürleri onayladım. Bundan sonra ise hesabım kilitlendi. Şaşkına döndüm. Hesabım kilit altındaydı. Hiç bir işlem yapamadım. Umarım hesabımı en son bıraktığım gibi alırım.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Elbette diğer kullanıcılar da sosyal medyadan eleştirilerini yapmaktan kaçınmıyorlar. Bu durum kullanıcıları bir hayli zora sokmuş durumda.

Kripto para borsasında bilinen ama öncelikler arasına (geçen seneden sonra) hala giremeyen Poloniex borsasının şimdilik hangi yolu izleyeceği hala bilinmiyor. Ama tek bilinen şu ki bir çok kullanıcı bundan oldukça kötü etkilenmiş durumda.

Poleniex’ in satılma haberine gitmek için Tıklayınız.

Poloniex borsası umarım bu durumu kısa süre içerisinde düzeltir diyor ve haberi noktalıyorum.

 

Haber hakkındaki düşüncelerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin