Popüler Ethereum cüzdan arayüzü MyEtherWallet (MEW) beklenmedik bir alternatif ürün olan MyCrypto.com’u piyasaya sundu.MEW cüzdanının orijinal geliştiricilerinden biri bu haberi bir blog yazısında açıkladı.

MEW son bir yıl içinde en popüler Ethereum ve ERC20 belirteç depolama yönetimi araçlarından biri haline geldi.Neredeyse aynı arayüze sahip yeni bir proje ile birlikte var olmaya devam edecek.

Blog yazısında, MEW’nin orijinal geliştiricilerinden Taylor Monahan, projenin kısa bir geçmişini ve MyCrypto’yu yapımının arka planlarına değindi.Kendisi ve KEWNuke olarak bilinen MEW’nin ortak geliştiricisi arasındaki ilişki konusunda ise sessiz kalmayı tercih etti.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

“MyEtherWallet LLC,bu alanda büyümenin ilk aşamalarında yetti. MyCrypto ise, baştan itibaren bir sonraki düzeydeki ölçeklendirme ile birlikte tasarlandı “dedi. Monahan, tüm işlemleri düzenli bir şekilde denetleyebilmek için dokuz ay boyunca bir ekip kurmaya çalıştığı söylerken sözlerine şöyle devam etti:

“Kvhnuke, MEW github deposunu, MEW alanını, AWS örneklerini ve MyEtherWallet sosyal medya hesaplarını kontrolünde kaldı.”

MEW yapısı kripto paraların değer kazanmasıyla yeni kullanıcıların akın akın gelmesine neden oldu.Görünür biçimde benzer bir kurulumla daha fazla kullanıcıya hizmet verecek şekilde tasarlanan MyCrypto, yakın gelecekte genel beta testine girecek, ancak Monahan önümüzdeki yol için “korkmuş” olduğunu belirtti. Diye devam etti:

“Bu değişikliğin kendim, ekip veya Ethereum topluluğu üzerindeki potansiyel zararından çok korktum ama nihayetinde bulunduğum yolda risk olsada devam ettim.Ayrıca bütün hepsi farklı riskler barındırıyor (yeni bir markaya bölme riski,yeni şirket, yeni isim ve yeni alan). Aldığım bu kararı düşünürken, HAREKETSİZ kalmamın başarısızlığımı garanti eden tek şey olduğunu gördüm.”

Çevrimiçi değişiklikleri çevreleyen koşullar ise şüphe ve kullanıcılar arasında karışıklığa neden olmaya devam ediyor.


MEW yeni marka hakkında henüz herhangi bir yorum yayınlamamış olsa da,Twitter’da “yasaya aykırı bir sosyal medya hesabı anahtarı” olarak tanımladığı konusunda merak uyandırıcı ifadeler, MyCrypto haberi ile aynı zamana denk geldi.

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Cointelegraph

 

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin