Bitcoin üzerinden uzmanlaşmış olan ve analist olan Mati Greenspan’ dan güzel haber bu sefer Bitcoin yatırımcılarına.

Eveet şimdi bu güzel habere geçelim. Greenspan’ a göre BTC 20 bin Dolar’ a ulaştığı zamandaki değerine geri dönecek. Yükselmesini ise kesin olarak bekliyor diyebiliriz. Greenspan analizinde şunu da söyledi;

“BEN Falcı değilim Fakat bitcoin artacak”

Şuan ise borsa biraz karışık diyebiliriz. Global sanal paralar günlük 31 milyar dolara aşkın işlem hacmi var. Bu borsadaki değerler 2017 ve öncesindeki değerler ile karşılaştırılacak gibi de değil.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Biliyorsunuz ki bankacılık devi olan Goldman Sachs bankası Koinler için ticaret amacı ile ayrı bir departmanını geçen sene Haziran aylarında resmen bildirmişti. Bu durumda da koin pazarlarına giriş yapmış oldu.

Godman Sachs bankasının önemli isimlerinden Rana Yared ise bankalarındaki  kullanıcıların koinleri çok da hoş görmediklerini açıkladı. Buna rağmen başka müşteriler de fazlasıyla arz ediyorlar ve bunun için de Yared’ in açıklamasından koinler için depo oluşturacaklarını da belirtti.

Mati Greenspan ve birçok analist ve bu konudaki önemli isimler Bitcoin bu işlem hacmine ara vermeden devam ederse değerinin tekrardan yükselmesinin daha kısa sürede olacağını söylüyor.

Peki sizce artacak mı? Lütfen düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin