Bu hafta tüm kripto para yatırımcılarının merakla beklediği G20 zirvesi gerçekleşti. Peki zirveden sonra piyasada neler oldu, olacak. Hep birlikte bakalım.

Bitcoin Analizi

Bitcoin 8800$ direncini aşmayı başardı. Bitcoin büyümeye devam ediyor. Bugün 24 Mart’da bitcoin 8944$ seviyelerinden işlem yapıyor. Piyasa gayet aktif hareketler sergilerken, alım sinyalleri veriyor.

Bitcoin Price

Geçtiğimiz günlerde boğalar bitcoin fiyatını grafikte görülen inen kanalın üzerinde tutmayı başardılar. İlk hedefimiz 9300 dolar seviyesi. Stop-Loss olarak ise 7800 dolar bandının uygun olduğunu düşünüyoruz. Riski en aza indirgeyelim.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

BTC 50 günlük SMA verilerine bakıldığında da alım sinyalleri veriyor. Eğer sinyallere göre boğalar kazanırsa 9300 sonrası ilk hedef 10.000$ olacaktır. Daha sonra ise 12.175 dolar seviyelerine hareket başlayacaktır.

Ancak ayılar savaşı kazanır ve fiyatları aşağı çekmeyi başarırsa tekrar 7300-7400 dolar seviyeleri görülebilir. O zaman yukarıda ki tahminler geçersiz sayılır.

Ethereum Analizi 

Ethereum istediği alım gücünü yakalayamadı. Şuan için 537 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Ethereum Price

Boğalar fiyatı grafikte görülen aşağı yönlü kanaldan dışarı itmeye çalışıyor. Eğer boğalar başarıya ulaşırsa 20 Günlük EMA verilerine bakıldığında 641 dolar seviyelerine hareket bekleyebiliriz.

Eğer ayılar savaşı kazanırsa fiyat 450 dolar seviyelerine gerileyecektir. Ethereum için kısa vadede bir alım göstergesi göremiyoruz.

Ripple Analizi

Ripple son BTC düşüşünden sonra büyük düşüş yaşadı. 0.56 dolar seviyelerinden 0.65 dolar seviyelerine çıkmayı ancak başarabildi.

Ripple Price

Ancak son bir kaç gündür Ripple’de kayde değer bir hacim artışı görülemedi. Boğalar bu hafta hacimi yeterli seviyelere getiremezlerse tekrar 0.37 dolar seviyelerine düşüş görülebilir. 0.53 dolarlık desteğin kırılması durumunda ise ilk ciddi destek 0.20 dolar seviyeleridir.

Boğalar savaşı kazanmayı başarırlarsa yükseliş bandı 0.75$ seviyelerinden başlayacaktır. Ripple şu an için güven vermiyor.

Litecoin Analizi

Litecoin 165 dolarlık destek seviyesinde. Buradan alım yapılabilir. Stop-Loss seviyesini ise 142$ olarak belirleyelim.

Litecoin Price

Litecoin grafikte ki yükseliş çizgisinin altında kaldı. Boğalar acil müdahale etmezlerse, kripto para birimi tekrar 126$ seviyelerini görebilir. Yükseliş gücü 180$ dan sonra gelecektir. Şuan için litecoin tam direnç seviyesinde. Direnç kırılırsa yukarı yönlü yükseliş görülebilir ve grafikte ki yükseliş çizgisine uyum başlar. Litecoin’e ayırdığınız ticaret miktarının sadece %50 si ile işlem yapmanızı öneririz. Riski en aza indirelim.

Neo Analizi

Neo 65 dolar seviyelerinin üzerinde bir kaç kapanış yapması gerekiyor. Aksi taktirde ayılar savaşı kazanıp fiyatı 49 dolar seviyelerine tekrar çekebilir.

Neo Price

Bu nedenle tüccarlar 82$ seviyelerinden sonra işlem yapmaya başlamalıdır. 82$ üzerine çıktığı taktirde neo 110$ a kadar sıçrayış gerçekleştirebilir. 65$ seviyelerin yükselişte direnç, düşüşte destek olarak göze çarpıyor.

Neo 65$ sevilerinin altına inerse boğa görünümü geçersiz sayılır.

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Canlı koin değerlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Feragat: Tüm fiyat makaleleri yalnızca bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak değerlendirmeler tutmayabilir. Bir ticaret yapmak için nihai karar okuyucu tarafından verildiğinden, Koinler.com veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin