JP Morgan Bank, yayınladığı raporda kripto para birimlerini Blockhain etrafında ki yenilikçi öbekler olarak adlandırdı ve ortadan kaybolma ihtimalinin düşük olduğunu belirtti.

Bankacılık devinin kripto paralar ile ilgili yaptığı son raporda kripto paraların geleceği konusunda yükseliş görünüyor.

Raporda;

Kripto para birimleri, Blockhain teknolojisi etrafında ki öfkenin karşısındadır, bu büyük fiyat oynaklığı yeni ürün denemelerinde bir deneme yanılma getirisidir

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

denildi.

Raporun kafa karıştırıcı olduğu ise bir gerçek. JP Morgan son altı ay içinde kripto paralar ile ilgili birçok farklı görüş dile getirdi.

Son olarak JP Morgan kredi kartı ile bitcoin alımına engel getirmişti.

JP Morgan CEO’SU Jamie Dimon 2017 yılının eylül ayında Bitcoin’i dolandırıcılık olarak nitelendirdikten sonra, geçtiğimiz ay bitcoin hakkında konuşmayacağını ve dolandırıcılık yorumunu hakkında pişman olduğunu belirtti.

Ocak 2018 yılında yapılan Dünya Ekonomik Fuarında Cointelegraph’a konuşan Dimon, Bitcoin hakkında şüpheci olduğu iddaalarını reddetti.

JP Morgan’ın yayınladı raporda kripto para birimlerinin en etkin biçimde nasıl kullanılacağına dair fikirlerde yer alıyor.

Kripto para birimleri diğer blockhain yenilikleri ve internet’in ödeme ve ödül belirteçleri, finansman sistemlerinde, ödeme sistemlerinin sınırlar boyunca yavaş olduğu alanlarda …

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Cointelegraph

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin