İsrail’de ethereum gelişimini teşvik etmek amacıyla düzenlenen ConsenSys gününde konuşan ethereum analiz firması Alethio’nun iş analisti Christian Crowley’e göre her gün yaklaşık 100.000 kullanıcı ethereum ağına katılarak yeni işlemler gerçekleştiriyor.

28 Mayıs günü düzenlenen konferansta konuşan Christian Crowley ayrıca 29.2 milyon adet ethereum adresinin olduğunu belirtti.

Öte yandan Vanessa Grellet idari müdürü yaptığı konuşmada blockchain teknolojisinin dünya üzerinde ki faydalarından bahsetti. Müdüre göre blockchain yoksulluğun önüne geçebilecek bir potansiyele sahip.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

ConsenSys genel başkanı olan Enterprise Ethereum Alliance’ın kurucu üyesi Jeremy Millar ise yaptığı açıklamada;

İnsanların blockchain konusunda cevap vermesi gereken en önemli soru şu, Dünyaya fayda sağlamak için mi blockchain ile ilgileniyorum, işim için mi?

Blockchain teknolojisi şuan ABD li firmalar başta olmak üzere dünyada birçok büyük şirket tarafından benimsenmeye devam ediyor. Son olarak ABD nakliye devi Norfolk Southern Corp dağıtımlarında blockchain teknolojisini kullanacağını açıklamıştı.

Çin Bİlgi ve İletişim Teknolojileri Akademisi ise yayınladığı raporda bu güne kadar blockchain ile ilgili üretilen projelerin %8 inin ayakta kalabildiğini ve ortalama ömürlerinin 15 aylık olduğunu belirtti.

 

Düşüncelerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin