Yatırım denilince akla gelen ilk isimlerden olan Tim Draper yine Bitcoin’ i övmeye doymuyor.

Yatırımcıların aklına girmeyi başaran kripto paralar Tim Draper gibi bir yatırımcıyı da fazlasıyla düşündürüyor ve Bitcoin’ i yatırım için önemli görüyor.

Tim Draper Bitcoin hacklenmesi konusunda ise net bir şekilde tavrını ortaya koydu

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Bitcoin hakkında olumlu açıklamalar yapan Tim Draper güvenlik konusunda da tereddüt etmiyor.Bir çok insanın korkulu rüyası olan kripto para olan Bitcoin’ in hacklenmesi. Bu konu tartışmaya açık olsa da Draper bu konuda

“Bitcoin asla ama asla Hacklenemez, Günümüzde kaç bankaya kaçar kere saldırı oluyor ve bu bir türlü engellenemiyor. Sizlere son diyeceğim şu; Bitcoin’ bankalardan çok daha güvenlidir.”

Ona göre Bitcoin mi itibari para mı?

Günümüzde bir çok insan itibari parayı Bitcoin’ den çok daha değerli görse de Drap tabii ki de Bitcoin’ i seçiyor. Bu seçiminin sebeplerinden bahsederken şu örneği verdi;

“BANKA ile bir bağın kalmıyor. bence bu bir lüks. avustralya’ da yaşayan birine bankalar aracılığıyla yüklü bir para göndermek sizi masrafa sokacaktır. Bitcoin ise masrafa gerek duymaksızın gönderiyor.”

diyerek şaşkın bakışları üzerine topladı.

Bitcoin politikadan etkilenmez

Draper politikada olup bitenlere göre itibari paranın değişmesinden oldukça sıkılmış gözüküyor ki bunun hakkında konuşmayı da es geçmedi.

“Bitcoin istenildiği kadar politik konuşmalara taşınsın. Bitcoin’ in değerini politika insanları tarafından değişmedi ve değişmeyecektir. Politikadan etkilenmeyen bir para birimine sahip olmak gerçekten çok güzel. ülkeler arasında olan konuşmalardan da dışında kalması için gelişmeler devam ediyor.”

diyerek konuşmasını bitirdi.

 

Siz itibari para yerine Bitcoini tercih eder miydiniz?

Yorumlarınız bekliyoruz.

 

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin