Dev bir kargo şirketi olan FedEx’ in önemli isimlerinden Frederick Smith “Blockchain teknolojisini hayata geçirmeye hazırız” dedi.

Frederick Smith
Frederick Smith

Consensus programı şuan hala devam ediyor ve Blockchain ile ilgili bazı şeyleri yapısal olarak daha çok anlamlaştırmaya başlayan FedEx artık Blockchain teknolojisine geçmek istediğini ve bunun için çalışmalara en kısa zamanda Consensus’ ta resmen duyurdu.

 

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

 

Frederick Smith daha sonra açıklamasına şu şekilde devam etti;

Blockchain teknolojisi ile yakından ilgilendik ve bize taşımacılıkta önemli ve güzel katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. En kısa zamanda sözleşmeleri imzalamak için işleve geçeceğiz.

Frederick Smith bunu bir süre şehirler arası kullanılabilirlik sağlanacağını ve uygulamaya test aşamasına getirmek için toplantılar düzenlediklerini de ekledi.

Alınan diğer bilgilere göre ise Ethereum’ un Blockchain ve Hyperledger’ in açık kaynaklı olan Blockchain projesi üstünde çalışmalara devam ediyor.

Consensus projesindeki konuşma günleri bilgileri;

Ethereum’un Blockchain teknolojisi kullanılarak evlenilebiliyorsa (Habere gitmek için tıklayınız.) neden kargo taşınmasın diyorum ve haberi bitiriyorum.

 

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin