Kripto para tarihinin en büyük Hack saldırısına uğrayan Coincheck önümüzde ki haftadan itibaren JPY(Japon Yeni)  para çekim işlemlerine devam etmeyi planlıyor.

Kapon menşeişi Coincheck borsası önümüzde ki hafta Yen çekme işlemlerine devam edecek. Şirket 13 Şubatta tekrar çekim işlemlerine başlamak için bir ticaret platformu ile çalıştıklarını açıkladı. Ayrıca açıklamanın devamında kullanıcıların JPY’lerinin  büyük bir finans kuruluşunda özel bir hesapta saklandığı açıklamasını yaptı.

JPY çekim işlemlerinizi aşağıda ki tarihten itibaren devam ettirmeyi planlıyoruz ve müşteri istekleri sıralamasına göre işlem yapacağız.

Para Çekme İşlemlerinin Başlaması XEM Tazminatı Ödemeleri İle İlgili Değil

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Coincheck, para çekimlerinin çalınan XEM lerin iadesi ile ilgisiz olduğunu açıkladı. Ancak şirket hack olayından sonra yaptığı açıklamada çalınan xem.’lerin geri ödenebileceğini duyurmuştu.

Şirket para çekme ödemelerinin ayrıntılarının görüşülmesi için bazı müşteriler ile ayrı ayrı temas kurulabileceğini belirtiyor. Şirket kullanıcılarına çalınan xem başına 0.81$ ödeme yapmayı planlıyor.

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.Coinheck Para Çekim İşlemlerine Yeniden Başlıyor

Kaynak:News.bitcoin

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin