Bitcoin’in bilinirliği her geçen gün artmaya devam ederken, televizyonlarda ekonomi programlarının haricinde dizilerde de yer almaya başladı. Çocuklar duymasın dizisi türk dizileri arasında kripto paralara yer veren ilk dizi oldu. Dizinin sevilen ve toplum tarafından benimsenen çaycı Hüseyin karakteri, arkadaşlarından aldığı bilgilerle kripto para ticareti yapmaya başladı.

2017 yılında Kripto paraların değerleri yükselmeye başlayınca basın tarafından duyulan ilgi artmaya başlamıştı. 2018 yılından beri yaşanan büyük krizler sonucu değerleri düşen kripto paralara olan ilgile aynı oranda azalmıştı. Böyle bir durumda kripto paraların bu tür dizilerde de konu olarak işlenmeye başlanması bizleri sevindirdi.

Dizide konu olan Bitcoin sahnelerinde anlatılmak istenen insanların ise kripto para piyasasına girdikleri zaman en kısa sürede yüksek kâr elde edebileceklerini düşünmeleridir. Dalgalanmanın yüksek olduğu kripto para piyasasında her zaman işler beklenildiği gibi gitmemektedir. İşte dizide yer verilen sahnelerin 1 dakikalık videosu.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin