Bu hafta kripto para piyasaları için pek de iç açıcı geçmedi. Birçok yatırımcı büyük para kayıplarına uğradı. Şimdi neler olacak?

Bitcoin Analizi

Bitcoin kritik seviye olan 7000 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Ayıların satışları, boğalar tarafından şiddetle karşılandı ve boğalar bir adım öne geçti.

Bitcoin Price

20 günlük EMA verilerine bakıldığında herhangi bir satın alım sinyali gözükmüyor. Boğalar ilerlemeye devam edecek gibi gözüküyor ancak ayıların en önemli savunma hattı 8200 dolar seviyesinde. Ayılar burada direnç hattı oluşturmuş durumda.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Grafikte ki eğim azalmaya devam ettiğinden kısa vadeli alım satım işlemi şuan önermiyoruz.

Ethereum Analizi 

Boğalar, ethereum’u 355-385 dolar bandının üstünde tutmak için mücadelesine devam ederken, ethereum fiyatı şuan 400 doların üstünde. Boğalar için şuan kritik destek seviyesi diyebiliriz.

Ethereum Price

Ancak ethereum şuan kritik satış baskısı ile karşı karşıya. 20 günlük EMA verilerine bakıldığında da satış baskısı devam ediyor. Ayılar fiyatı 355 dolar altına çektiğinde daha da güçlenecekler ve ilk hedefleri 275 dolar olacaktır.

Boğaların desteği sürdürerek bir kaç kapanış daha yaptırması gerekiyor. Ethereum satış baskısından kurtulduğunda tekrar inceleyeceğiz.

Ripple Analizi

Ripple son günlerde kötü günler geçiriyor. 0.56 lık desteğin ayılar tarafından yıkılması ile düşüş hızlandı. Düşüş devam edecek olursa bir sonra ki önemli destek 0.22 dolardır.

Ripple Price

RSI verilerine bakıldığında aşırı satışlar göze çarpıyor. XRP 0.57 dolar seviyelerinin üzerine çıkmayı başarabilirse düşüş trendinden kurtulmuştur diyebiliriz. Bu nedenle şu anda beklemede kalmayı tercih ediyoruz. Riski az seviyede tutalım.

Litecoin Analizi

Litecoin son 3 gündür sıkı bir aralıkta işlem yapıyor. Ayılar fiyatı kritik seviye olan 107 doların altına çekmeyi başaramadı.

Litecoin Price

Ancak ayılar geri çekilmeyi devam ettirirlerse ilk önemli destek 84 dolardır. 20 günlük EMA verileri tehlike sinyalleri veriyor. Şuan için herhangi bir satın alım bölgesi göremediğimizden beklemedeyiz.

Neo Analizi

Geçtiğimiz hafta ki analizimizde ayıalrın savaşı kazanırsa fiyatları 49 dolar sevilerine çekeceğini belirtmiştik. Ayılar bu savaşı kazandı. Ancak şimdi yine boğalar atakta.

49 dolar desteği kırılsaydı ilk ciddi destek 31 dolar seviyesi olacaktı.

Neo Price

Ancak RSI şuan için aşırı satış sinyali veriyor. Satın alım yapmadan önce kripto paranın alımlarının artmasını bekleyeceğiz.

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Canlı koin değerlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Feragat: Tüm fiyat makaleleri yalnızca bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak değerlendirmeler tutmayabilir. Bir ticaret yapmak için nihai karar okuyucu tarafından verildiğinden, Koinler.com veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin