Kripto para piyasalarında ayı ve boğa savaşları sürerken beklenen altcoin partisi hâla başlamadı. Gelin şimdi grafiklere ve verilere bakalım.

Bitcoin Analizi

Bitcoin, güçlü desteklerden olan 6.400 dolar seviyesine kadar gerilese de boğaların acil müdahalesi sonucunda 6900 dolar seviyelerine gelmeyi başardı. 6400 dolar desteğinin kırılması durumunda ilk ciddi destek 6000 dolar olacaktı.

Bitcoin Price

20 Günlük EMA ya bakıldığında, direnç, grafikte gösterilen düşüş hattının hemen üstünde yer alıyor. Şuan için fiyatların kanalda gösterilen aralıktan çıkmasını bekleyeceğiz. Bakalım boğalar savaşı kazanacak mı?

Ethereum Analizi 

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Ethereum 30 Mart’tan bu güne 358 ile 418 dolar arasında seyrediyor. Haraketli ortalamalara göre ise fiyat hala düşüş sinyali veriyor.

Ethereum Price

Ethereum 358 doların üzerinde kalmayı başaramaz ise ilk hareket aşağı yönlü olacaktır ki destek 300 dolar seviyesidir. Ancak 358 dolar üzeri hareket de 20 günlük EMA verilerine göre hedef 418$ dır. ETH fiyatı şuan kritik bir noktada, satın alım yapmadan önce sağlam bir zemine oturmasını bekleyeceğiz.

Ripple Analizi

Ripple, 1 nisan tarihinde ki 0.45 dolar seviyesine çok yakın durumda. Şuan 0.45 dolar seviyelerinde seyrediyor. Bu fiyat durumun kritik olduğunu göstergesi. Çünkü ilk destek 0.22 dolar seviyesidir. Bu nedenle boğaların 0.45 dolar seviyesini koruması gerekiyor.

Ripple Price

0.35 dolar seviyesinde bir destek var ancak düşüş gerçekleşirse kolay kırılacaktır. Şimdilik fiyatların 20 günlük EMA seviyesinden ayrılmasını ve alım yapmak için 0.56 dolar seviyesinin üstüne çıkmasını bekleyeceğiz.

Litecoin Analizi

Litecoin’in 114 dolarlık desteği kırıldı sayılır. Boğalar şimdi 107 dolarlık desteği savunmaya çalışıyor. Bölge savunulamaz ise ilk hedef 84 dolar olacaktır.

Litecoin Price

20 günlük EMA düşerken, 50 günlük SMA biraz daha düz görünüyor. Dolayısı ile LTC grafiğinin biraz düz yönlü seyretmesini bekliyoruz. 20 günlük EMA kapanırsa bir ticaret önerimiz olacak.

Neo Analizi

Ayılar 44 dolar seviyesini kırmak için üstünlük kurmaya çalışsa da boğalar fiyatları 46 dolar seviyesinde tutuyor. Ayıların başarılı olması durumunda ilk destek 31 dolar seviyesidir.

Neo Price

Hareketli ortalamalara bakıldığında, ayıların galip gelebileceği görünüyor. Boğaların kazanabilmesi için 63 dolar seviyelerinin görülmesi gerekiyor. NEO satış baskısında kurtulana kadar şimdilik beklemeyi tercih ediyoruz.

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Canlı koin değerlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Feragat: Tüm fiyat makaleleri yalnızca bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak değerlendirmeler tutmayabilir. Bir ticaret yapmak için nihai karar okuyucu tarafından verildiğinden, Koinler.com veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin