Bitcoin Analizi

20 Günlük EMA ve 50 günlük EMA aşağı doğru trend izleyen azalan bir kanalın içinde işlem görüyor. Bu onaylanmış bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Ancak düşüş trendi 20 günlük EMA ‘da dirençler ile karşı karşıya kalacak.

Düşüş trendi boyunca satışlar yüksek olacağından fiyatlar çekici seviyelere geldiğinde kısa vadeli kâr fırsatı sunabilir.

Uzun vadeli alımlar için de düşüş trendi geçerliliğini koruduğundan biraz daha beklenebilir. Satın almak için en ideal zaman düşüş trendinde direnç noktaların kırılmasıdır. Ancak yukarı yönü hareket olasılığı da var. Yukarı yönlü hareket gerçekleşirse yukarıda ki yazılanlar geçersiz sayılır.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Ethereum Analizi

Ethereum, dokuz gün içinde 1265$ seviyesinden 565$ seviyesine geriledi. 6 Şubat günü görülen destek noktası grafikte ki kanalın destek hattı ile çakıştı. verilere göre düşüş eğilimi tamamlandı. Ancak 20 günlük EMA seviyesinde direnç ile karşı karşıya kalabileceğini düşünüyoruz. Eğer 06.02.2018 tarihinde görülen fiyatların üstünde kalmayı başarırsa kısa vadeli dipler oluşturacak, bu durum yeni alım fırsatları getirecektir.

Ancak durum net olmadığından ethereum üzerinde kısa vadeli bir ticaret önermiyoruz. Uzun ve orta vadeli alım yapacak tüccarlar için ise oluşabilecek dip noktalardan borta seviyeli alımlar yapılabilir.

Ripple Analizi

Ripple şu sıralar yatırımcısında bir mide ekşimesi yarattı. Şu anki fiyatı son düşüşten öncesine kadar hala %67 daha düşük. Son beş gündür kendi içinde küçük aralıklar ile inişler ve çıkışlar yapıyor.Ancak istediği ilgili hala bulamadı.

Ancak ripple 20 günlük EMA ve düşüş trendi hattından çıkarsa, ripple için alımlar baş gösterebilir. İlk büyük direnç 1.74$ seviyesinde. 1.74$ seviyelerine kadar üzerinde herhangi bir kısa vadeli ticaret önermiyoruz. Ancak 20 günlük EMA düşüş trendi hattından çıkarsa yukarı yönlü seyir başlayacaktır.

 Litecoin Analizi

Litecoin şu aralar 20 günlük EMA ya yakın duruyor. Boğalar bu seviyenin altına düşerse, 175$ seviyelerine bir test bekliyoruz. 175$ seviyesi kırılırsa ilk direnç 273$ daha sonra ise 307$ olacaktır.

175$ seviyesi geçildiğinde uzun vadeli alımlar yapılabilir. 

Nem (XEM) Analizi

6 Şubat tarihinde Nem 0.36476 dolara düştü ve 0.31672 $ ‘lık kritik desteğe iyice yaklaştı.

Şuanda muhtemelen güçlü direnç sağlayacak düşüş trendi çizgisine yakın duruyor. Düşüş eğiliminin bitmesi için 0.31$ lık kritik desteğin üzerinden birkaç kez daha kapanış yapması gerekiyor. Şuan Nem ile ilgili bir ticaret önermiyoruz.

Neo Analiz

Neo, bir önceki analizimizde belirttiğimiz gibi, haraketli ortalamalarda dirençle karşı karşıyadır. 8 şubattan bu güne çizdiği grafiği devam ettirmesi olası.

Boğa fiyatları 120$ seviyesinin üzerine çıkartabilirse 140$ seviyelerine doğru hareketlenme görülebilir. Riskinizi azaltmak için 100$ lık durdurma kaybı tutabilirsiniz.

Boğalar savaşı kaybederse yeni dip seviyeleri görülmesi olasıdır. Yatırımcıların 120$ seviyelerini görene kadar beklemesini tavsiye ediyoruz.

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Canlı koin değerlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Feragat: Tüm fiyat makaleleri yalnızca bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak değerlendirmeler tutmayabilir. Bir ticaret yapmak için nihai karar okuyucu tarafından verildiğinden, Koinler.com veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

Kaynak:Cointelegraph

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin