Kripto paralar arasında en büyük hacime sahip olan Bitcoin 1 mayıstan buyana bir yükseliş yakaladı ve bugün 9800 dolar seviyelerini geçti.

Bundan önce 12 Martta ve 24 Nisanda denediği 9800 dolar seviyesini tekrardan deneyen Bitcoin, bu direnci güçlü bir hacimle kırdığı taktirde hızlı bir yükselişin gerçekleşmesi muhemeldir. Bu yükselişin ilk zorlanacağı seviye 10300 dolardır.

Bu desteği kırmayı başaramazsa eğer tekrardan 9200 – 9300 dolar seviyelerine gerileyebilir.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

Bitcoin yatırımcılarının bir kısmı bitcoin in tekrardan 5000 dolar altına düşmesini bekliyorlar fakat biz artık Bitcoin’in daha bu seviyelerini görmeyeceğini düşünüyoruz.

Altcoinler de dün den bu güne yaşanan sert düşüşler ise bugün bitcoinin kendini 9700-9800 bandında sabitlemesiyle birlikte toparlanma yaşayacağını düşünüyoruz.

Kripto para alım satıp işlemleri yaparken sabırlı olun ve kendi araştırmanızı yapmadan yatırım yapmamanızı bir kez daha hatırlatıyoruz.

 

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Canlı koin değerlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Feragat: Tüm fiyat makaleleri yalnızca bilgilendirme amaçlı olup ticari olarak değerlendirmeler tutmayabilir. Bir ticaret yapmak için nihai karar okuyucu tarafından verildiğinden, Koinler.com veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin