Kripto para pazarının lideri bitcoin bu hafta 8000$ üzerinde kapanışlar yapmaya başladı. Coinmarketcap verilerine göre 10 şubat cumartesi günü 9109$ seviyelerini yakalayan bitcoin en düşük seviyesini 6 şubat da 6111$ olarak gördü.

Kripto para piyasası, Hindistan ve ABD gibi büyük ticaret pazarlarından gelen düzenleyici faaliyet haberlerinden etkilenmeye devam ediyor.

Sosyal medya yorumcuları ve yatırımcılar, bitcoin ile ilgili düşüş olabileceği sinyallerini verdiler. Cuma günü sosyal medya fenomenlerinden olan Tone Vays, önümüzde ki hafta 10.000$ seviyesinin deneneceğini ancak kırılmasının çok zor olacağını belirtti.

Sosyal Ağlardan Bizi Takip Edin

Facebook    Twitter   Telegram   Youtube

 

Attığı twette Vays;

128 günlük hareketli ortalamayı (10300$) aşmamız gerekiyor. 128 büyük bir destekti, şimdi ise direnç olacak.

dedi.

Altcoinler ile bitcoin kripto paralar tarihinde birkaç istisna dışında beraber hareket etmişlerdir. Bu istisnalardan bir tanesi ise bu hafta Ripple ve UCash oldu.

Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoinde ki kırılganlığın devam etmesine rağmen pazar günü, Coinmarketcap tarafından belirtilen en büyük 50 kripto para sıralamasında en fazla yükseliş gösterenler arasında Ucash %1247 ile birinci olurken onu ripple takip etti.

 

 

Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak:Cointelegraph

sponsor
loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin